Nový e-kurz KOUZELNÝ DOMOV konečně k dispozici!

V létě za mnou na chalupu přijela kamarádka, abychom udělaly šamanskou terapii. Byla nadšená z vůně bylin, které jsem při ní pálila. Byla taky nadšená z atmosféry v chalupě, připadala jí nádherná, dokonce myslím, že použila slovo „kouzelná“. Ptala se mě, co jsou ty byliny zač a jak je možné, že je v chalupě tak krásná energie. Vysvětlovala jsem jí principy energetického čištění a také další věci ohledně zútulnění prostoru. 

Podívala se na mě a řekla: „Proč s tím nejdeš ven?“. Nechápala jsem, tak pokračovala: „Víš, že tam venku je spoustu lidí, který by dali nevím co za to, aby tohle věděli?“. 

To mě nenapadlo. To že to umím, jsem brala tak nějak jako samozřejmost. No vrtalo mi to hlavou. Jak bych ty informace mohla předat dál, aby byly k užitku a dělaly radost i dalším lidem. Osobní kontakt v téhle době nepřichází v úvahu… Ale přece jen bych chtěla, aby mě lidi při tom co dělám, viděli, aby si to uměli představit, aby pochopili… 

Pak přišla další moje výborná kamarádka a nadšeně mi vyprávěla o tom, jak se přihlásila do on-line kurzu. Dala mi spoustu podpory, rad a inspirace. 

Oběma jim moc děkuju! Konečně mi to totiž došlo. Rozhodla jsem se udělat e-kurz! 

Tento e-kurz je rozložený do 7 dní. Nemusíte nikam chodit, můžete si ho otevřít kdykoliv, v pohodlí vašeho domova. Třeba s čajem a zabalení do deky. 🙂 Skládá se z textové časti, krátkých videí a meditací. Jeho obsahem jsou metody, které sama používám k čištění svého domova, domovů klientů, kanceláří a dalších prostor a za sebe můžu říct, že dělají očištěné místo voňavým, šťastným, útulným, láskyplným místem k bytí. Vše je psané tak, aby tomu porozuměl i úplný začátečník. 

Chvíli mi trvalo, než to ve mně dozrálo a tady to je. Věřím, že vám informace a postupy, které uvidíte na dalších stránkách, přinesou mnoho dobrého. 

Útulnému bydlení zdar. 

S veškerou péčí 

Vaše Lucie 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Náš web používá soubory cookie, pomocí kterých Vám poskytujeme lepší služby: Více informací