Jsem obyčejná žena, která neměla úplně jednoduchý životní start a tak začala hledat cestu ke šťastnému a naplněnému životu.

Chvíli mi to trvalo, ale pochopila jsem, že ohlížet se do minulosti a vinit za svůj nešťastný život ty druhé, ty co se na mně provinili v dětství, nikam nevede. Pochopila jsem, že příčinu své bolesti a překážky teď už musím hledat uvnitř sebe, pracovat se svým nitrem a to mě dovedlo na mé životní cestě až k mému poslání.

Více než 15 let se zabývám osobním rozvojem a v této oblasti se vzdělávám.

  • Jsem certifikovaným koučem se zaměřením na mindfulness (Soňa Staňková pod ICF),
  • certifikovaným lektorem metody Active dreaming (3 letý výcvik ve School of Dreaming, Robert Moss),
  • absolventkou Work life balance training (Andrea Považanová),
  • praktikantem metody SRT (Míla Bauer)

Sama na sobě a svém nitru více než 15 let intenzivně pracuji. Absolvovala jsem mnoho sezení, vyzkoušela mnoho metod, např.: SRT, EFT, Active dreaming, koučink, PBSP, holotropní dýchání, reconnective healing, reconnection, kraniosakrální terapii, kineziologii.

Při terapiích čerpám nejen z toho, co jsem se naučila během výcviků, kurzů, tréninků, ale i z osobních zkušeností, které jsem získala při svých sezeních.

Další životní zkušenosti jsem nabyla při cestování po světě. A že jich nebylo málo. Naučila jsem se například být vděčná za obyčejné věci, které my tady v Čechách považujeme za samozřejmost.

Splnila jsem si sen a pořídila si roubenku, ve které teď trávím většinu svého času. V současné době v ní probíhají i terapie, pokud nejsou online.

Pokud jste dočetli až sem a uvažujete o spolupráci, mám pro Vás vzkaz:

To, že jste na mě narazili, není náhoda. Pokud si nejste jistí, máte jakékoliv pochybnosti nebo obavy, strach, hoďte to za hlavu a napište mi. Od toho tu je půl hodinová konzultace zdarma. 🙂

 

Těším se na Vás!

 

Mějte krásný den.

 

 

Telefon:
+420 608 232 656

E-mail:
lucie.lindova.dt@gmail.com


    Náš web používá soubory cookie, pomocí kterých Vám poskytujeme lepší služby: Více informací