Cesta duše

CESTA KE TVÉMU AUTENTICKÉMU JÁ

Připravila jsem pro Tebe naprosto jedinečnou metodu, se zaměřením na Tvoje tělo, mysl, ale hlavně duši.

 

Kombinuji v ní všechno, co jsem se naučila a co funguje mně. A protože věřím, že podobná energie, nátura, přitahuje podobnou, a protože už čteš tyhle řádky, nemám nejmenších pochyb o tom, že to bude fungovat i u Tebe.

 

Jako jedna z mála v ČR pracuji s duší jako celkem a s filozofií, že při prodělání traumat pozbývá celistvosti. Dle mého poznání cesta k ní vede skrze tělo. Proto pracuji s pocity v těle, které jsou pro mě vodítkem ke zpracování traumat a dále k nalezení jejích "ztracených" částí. 

 

S čím budeme během sezení pracovat?

Především s překážkami ve Tvé mysli, které Ti brání prožívat plnohodnotný, naplněný a šťastný život ať už v oblasti rodinných, partnerských nebo pracovních vztahů.

 

Část sezení budeme věnovat také blokujícím energiím usazeným v těle, protože vše je úzce propojeno a je potřeba odstranit problém a jeho příčiny na všech úrovních.

 

Během naší práce objevíme ztracené/zapomenuté/potlačené složky, aspekty, Tvého já, jejichž pochopení a přijetí zcela promění tvůj přístup k životu i jeho prožívání.

 

 

Jak probíhají sezení?

 

 

Veškerá práce probíhá v meditačním stavu během vedené meditace.

 

Začínáme vždy 30min meditací, Ty relaxuješ, sleduješ, co k Tobě přichází... Já za Tebe zpracuji všechny bloky a vzorce, které je možné odstranit hned, bez Tvé součinnosti, abych urychlila naší práci.

 

Poté přichází na řadu 60min část, kdy pokračujeme nacítěním se na tělo, prací s bloky usazenými v těle a jdeme více do hloubky. Vydáváme se na cestu, kdy ve Tvých vizích hledáme a opečováváme Tvou osobní sílu - já tomu říkám ztracené části duše. A přivádíme ji zpět do těla.

 

Někdy jsou vize doslova pohádkové, kdy v doprovodu Tvého zvířecího ochránce brouzdáš jinou realitou. (Většinou jde o minulost.) 

 

Jindy jde o hlubokou práci, provázenou emocemi, kdy si zpracováváš staré události, které mohou být i daleko v minulosti. Pokud je třeba, dochází například i ke zpracování zátěže v rodové linii.

 

Nemusíš se ale rozhodně ničeho bát. Během celého sezení jsem tu pro Tebe, jsem Tvou průvodkyní a oporou. Jsme celou dobu v kontaktu a komunikujeme spolu. Vše probíhá v lehkém relaxačním stavu a beru maximální ohled na to, abyses cítila/cítil bezpečně.

 

Celou dobu spolu mluvíme a jsi si vědoma/vědom naprosto všeho, co se děje. Jako kdyby Ti v hlavě probíhal denní sen a tys ho popisovala/popisoval. Mluvíš na mě a já Tě vedu krok za krokem dál.

 

Během sezení se uvolňují emoce, ať už ty radostné, nebo ty smutné. Ale vždy to směřuji tak, abychom sezení ukončili krásným pocitem. (V 90% sezení odcházíš s krásným pocitem v těle a záříš.)

 

Tohle je jen malý náhled do průběhu meditací. Vždy jde o naprosto originální a úžasné vhledy, které Ti pomáhají, se na Tvé cestě posunout zase o něco dál. 

 

Vždy dochází k velké úlevě a přílivu pozitivní energie. Ve většině případů hned po sezení, ale může se stát, že to trvá pár dní, nebo týdnů. (Záleží to na plnění akčního plánu.)

 

Důležitou součástí naší práce bude Tvé splnění akčního plánu, který si s mou pomocí stanovíš na konci každého sezení a který je velice důležité následovat. (To bude vždy Tvůj domácí úkol.) Při jeho plnění dosáhneš úžasných výsledků mnohem rychleji.

Tato metoda je určená přesně pro Tebe, když:

Si plně uvědomuješ odpovědnost za svůj život a za stav, ve kterém se právě teď nacházíš.

 

Jsi rozhodnutá/rozhodnutý změnit to, v čem se necítíš dobře. Nebo stagnuješ a máš pocit, že se potřebuješ posunout dál.

 

Zjednodušeně řečeno, chceš na sobě pracovat a víš, že to za Tebe nikdo jiný neudělá. Víš, že zvenku může přijít pomoc, když jí zrovna potřebuješ, ale rozhodnutí a odhodlání se k tomu kroku je jen a jen na Tobě. 

 

Vnímáš terapeuta, mentora, průvodce, jako někoho, kdo Ti ukáže cestu, kterou už si prošel. Jako někoho, kdo Tě provede, pomocí metod, které používá, cestou poznání, uvědomění, transformace.

 

Jsi připravena/připraven spolupracovat, otevřít se, mít odpovědnost za své výsledky ve svých rukou. Uvědomuješ si, že to není hurá akce, ale že je důležitá trpělivost, pochopení, přijetí a součinnost.  

 

Chceš si dát to nejlepší. Chceš si dát péči, cítit se krásně, užívat si každý den svého života. Chceš žít naplněný život, který Ti dává smysl. 

 

*Při užívání psychofarmak tato metoda ve většině případů není vhodná. 

S čím Ti Cesta duše může pomoci?

Pomůže Ti s odstraněním destruktivních vzorců, jako jsou například:

 

 • sabotérské myšlenky (nemá to cenu, ještě nevíš/neumíš/nejsi dost, aby..., pocity strachu atd...)
 • stará zranění
 • negativita a beznaděj
 • pocity bezcennosti
 • sebeobviňování za minulé činy
 • pocity zklamání, studu
 • přesvědčení že nejsi dost dobrá, nízké sebevědomí

 

Níže uvádím příklady konkrétních situací, které si pod tím můžeš představit...

 

 • Prožil/a jsi trauma v dětství, dospívání, nebo dospělosti 

 

 • Máš pocit, že ostatní jsou důležitější, často se dáváš na druhé místo s pocitem, že na Tobě tolik nezáleží, raději se podřídíš ostatním

 

 • Nejsi si jistá/ý ohledně životního poslání, toho, co by Tě naplňovalo, co chceš dělat, nebo máš strach udělat ten první krok, abys neudělal/a chybu

 

 • Točíš se v kruhu, něco se opakuje pořád dokola, uvízl/a jsi v určitém druhu situace a nevíš, jak z toho ven

 

 • Uvízla jsi ve stereotypu a už vlastně nevíš, kdo jsi, nemáš v sebe důvěru a máš pocit, že se už neumíš radovat, tak jako kdysi...

 

 • Chceš žít lepší život, ale máš pocit, jako bys nad ním neměla kontrolu, jakoby Tě něco drželo zpět a mělo nad Tebou moc

Co Ti spolupráce se mnou pomůže vyřešit?

 • Pokud jsi se ocitla ve Tvém životě na rozcestí a váháš, kudy se vydat, moje sezení Ti pomohou najít správný směr.

 

 • Poznáš lépe samu sebe, díky vyléčení Tvé zraněné síly pochopíš, proč se Ti některé věci dějou a zastavíš ten kolotoč neustále se opakujících událostí, se kterými si nevíš rady.

 

 • Pokud váháš mezi několika možnostmi a nemůžeš se rozhodnout, Cesta duše Ti ukáže tu nejlepší variantu přesně pro Tebe, díky které se rozhodneš správně.

 

 • Přijmeš sama sebe takovou, jaká jsi, díky znovu přijetí Tvých zraněných aspektů nebo částí duše (chceš-li Tvé osobní síly).

 

 • Tím, že uzdravíš svou osobní sílu, začnou se Ti ve Tvém životě otevírat nové možnosti, o kterých jsi předtím ani nesnila. (A to doslova. Po proměně Tvého nitra se začnou objevovat nové prožitky, situace, příležitosti, nápady, souvislosti, které by Tě předtím ani nenapadly...)

 

 • Začneš se více vnímat - dávat si pozornost, cítit se, začneš k sobě být vlídnější.

 

Rozvržení sezení - co Tě čeká?

Sezení probíhá v ideálním případě 1 x týdně a trvá 1,5hod. (Případně se můžeme domluvit na sezení 1 x za dva týdny.) Můžeš si vybrat mezi osobním a online sezením.

 

V kvalitě není rozdíl a na výsledky sezení nemá vliv, jestli sezení absolvuješ osobně, nebo online.

 

Na začátku sezení je dobré vyslovit záměr, s jakým do sezení jdeš (co si potřebuješ řešit - zpracovat... ať už máš téma připravené, nebo ne, nemusíš mít obavy, vždy nás to navede tam, kam je zrovna nejvíc potřeba.) Termíny setkání stanovíme vždy při po probíhajícím sezení, na sezení následující.

 

Mezi jednotlivými sezeními je dobré udělat si pauzu alespoň několik dní, (já obvykle navrhuji týden) během této doby si splníš akční plán a změny pak mají čas si "sednout".

 

CENA

Jednotlivá sezení

2870,-

 

Klasický balíček

 • 6 x sezení v trvání 1,5 hod (online nebo osobní)

 

Cena: 15 200,- CZK s možností rozložení do dvou měsíčních splátek, 2 x 7600,- CZK

 

V.I.P. balíček

 • 6 x sezení v trvání 1,5 hod (online nebo osobní)
 • Konzultace mezi sezeními, kdy budeme komunikovat cokoliv, co bude potřeba, prostřednictvím mailu nebo zpráv/hlasových zpráv přes WhatsApp

 

20 600,- CZK s možností rozložení

do 2 měsíčních splátek, 2 x 10 300,-CZK

 

 

 

 Ke sjednání první konzultace zdarma, kde si popovídáme o tom, jestli je pro Tebe právě tato metoda vhodná, mi prosím, napiš prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo rovnou na mail: lucie.lindova.dt@gmail.com

 

Sjednání 30min konzultace zdarma tady:

https://www.lucielindova.cz/konzultace-bookni-to/

 

Rovnou koupit balíček tady:

 https://www.lucielindova.cz/product/cesta-duse/

 

Ať už máš na srdíčku cokoliv, věřím,

že spolu to zvládneme.

 

Těším se na Tebe!

 

S láskou

 

Luci

PS: Níže přikládám hodnocení mé úžasné klientky. ***

Náš web používá soubory cookie, pomocí kterých Vám poskytujeme lepší služby: Více informací