Obraťte pozornost zpátky k sobě

Víkendový pobyt 13.-15.8.2021

Chcete ve svém životě něco změnit a nevíte jak? Hledáte a nevíte co? Nejste si jistí tím, co chcete? Nevíte, jak se rozhodnout? Chcete se zbavit starých omezení?

Záměrem tohoto víkendu je obrátit pozornost zpátky k sobě. Naučit se vnímat sebe, svoje tělo, svoje pocity. Spojit se se svým nitrem a toto spojení si uchovat. Dozvědět se o sobě zase o něco více, lépe se chápat. Užít si klid a energii přírody.

Na co se můžete těšit?

Program potrvá od pátku 19:00 hod do neděle 16:00 hod. Čas budeme trávit jak v Teepee, tak v přírodě. Program je nabitý 🙂 , ale i přesto bude prostor na nějaký ten odpočinek, nebo výlet po okolí.

Máme pro vás připraveno:

Sestavení osobního totemu – diagnostika čaker, energetické léčení, terapie prostřednictvím koní, vedené meditace, energetické cvičení v přírodě, práce s dechem, výroba amuletu, rituál opuštění starého a další…

Jako bonus vám nabízíme 30 min osobní terapii na vámi zvolené téma s jednou z nás.

Co je v ceně:

Program od 13.8.2021, 19:00 do 15.8.2021, 16:00 hod a 30 min osobní terapie dle vašich preferencí.

Ubytování: možnost přespání na matracích v Teepee, kapacita 10 míst. (Nutno mít vlastní spacák nebo přikrývku.) Sociální zázemí v penzionu v těsné blízkosti (cca 50m).

Co není v ceně:

Strava (Možnost využít restauraci v přilehlém penzionu Potkávárna u Havrana – Penzion pro přenocování, prostor pro potkávání s přáteli, pohoda pro přiležitostné i profesionální sportovce (potkavarnauhavrana.cz).)

Jiný typ ubytování (V případě, že preferujete jiný typ ubytování, můžete samozřejmě využít své vlastní a na místo docházet jen na program.)

Cena:

5000,- Kč/os.

Místo konání:

Karlov 360 (Josefův Důl), Jizerské hory (Areál penzionu Potkávárna u Havrana)

Kapacita je omezena na 10 míst.

Rezervace na mailu lucie.lindova.dt@gmail.com nebo na tel. 608232656

Těšíme se na Vás!

Luci, Jani a Zuzi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Náš web používá soubory cookie, pomocí kterých Vám poskytujeme lepší služby: Více informací