KOUZLO INTUITIVNÍHO ROZHODNUTÍ

Před pár dny jsem se byla koupat v horské nádrži a přišel ke mně nápad. Co jsem tak pochytila kolem sebe, poslední dobou slýchám čím dál častěji, že někdo neví, jak se má rozhodnout. Má na výběr z více možností… Ale které rozhodnutí je to správné? Někdy na tom záleží jeho existence, jindy “jen” riskuje že nebude se svojí volbou spokojený. Rozhodování je součástí procesu, při kterém se učíme důvěřovat sami sobě.

Znáte to – jedete autem, pospícháte, a něco vám říká, že dneska máte jet jinudy než obvykle. Neposlechnete ten hlásek uvnitř vás a jedete naučenou cestou, tak jako vždycky. A je tam zácpa, opravují silnici. Říkáte si: “Proč já jsem nejel/a jinudy, když mě to napadlo!”

Ten hlásek uvnitř vás je vaše intuice. Spoustu z nás se jí za svůj život naučilo ignorovat a řídit se jen zdravým rozumem. Racionální uvažování je důležité, bez něj bychom byli “ztraceni v oblacích”. Zrovna tak důležitá je ale i intuice. Zdravý rozum totiž dokáže předvídat a chránit jen do určité míry. Jsou ale situace, na které nestačí.

Jako příklad uvedu každodenní maličkosti, při kterých nám intuice může pomoci…

  • Ať už je to pocit “dneska pojedu jinudy”, nebo “dneska nejdu parkem”. Kdy zpětně zjistíte, že se tam něco dělo a bylo dobré se tomu místu vyhnout. Nebo naopak při změně trasy potkáte někoho, koho jste dlouho neviděli, nebo má pro vás jakýkoliv přínos s ním mluvit.
  • Myšlenka na maso v troubě, právě když se hrabete v záhonku, ignorujete čas a ono se v tu chvíli dopéká – přijít o pár minut později, bylo by po večeři.
  • Nebo pocit, že si raději s sebou někam vezmete jistou věc, kterou tam “logicky” nebudete potřebovat, ale ona později nastane situace, kdy jí fakt potřebujete.

Zkrátka intuice nám usnadní život, pokud jí dáme prostor, aby se projevila, pokud jí začneme znovu naslouchat.

A teď už se dostáváme k tomu nápadu, který ke mně přišel.

Je určitě spoustu z vás, kteří k naslouchání intuici žádné techniky nepotřebují. Ale pro ty z vás, kteří si nejste jistí a potřebujete nějakou intuitivní techniku (která vám pomůže se správně rozhodovat, například když máte na výběr z více možností a nejste si jistí), jsem sestavila kurz KOUZLO INTUITIVNÍHO ROZHODNUTÍ. Obsahuje několik technik, které pracují s vaší duší, vaší intuicí, jsou jednoduché a pomohou vám, se správně rozhodovat. Můžete je využívat všechny, nebo vybrat jednu z nich, která vám vyhovuje nejvíce. Abych byla konkrétnější, v kurzu jsou 3. Jednou z nich je speciální rozhodovací meditace, další je práce s tělem.

Tyto cesty, techniky, cvičení, jak chcete… způsobí to, že k sobě začnete být citlivější a vnímavější. Časem natolik uvěříte ve svoje pocity a naučíte se v nich číst, že už konkrétní techniky nebudete potřebovat a pojedete si sami v souladu s nimi. 🙂

Kurz je zatím v procesu tvoření, dávám vědět dopředu, že už je na cestě. Bude jednoduchý, nezabere moc času a bude za velmi příznivou cenu.

S láskou

Luci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Náš web používá soubory cookie, pomocí kterých Vám poskytujeme lepší služby: Více informací