Ke kvalitnímu životu patří kvalitní prostředí

Ke kvalitnímu životu patří i kvalitní prostředí, ve kterém žijeme. Tam také odpočíváme a můžeme čerpat nové síly. Místo, kde žijete by vám mělo být zázemím kde jste rádi, kde potěšíte všechny vaše smysly. Váš domov v ideálním případě podporuje vaše záměry a pomáhá vám v cestě za vašimi cíli. 

Jak docílit toho, aby váš domov toto splňoval? 

  1. Uspořádejte ho tak, abyste se tam rádi vraceli, aby vám bylo příjemné v něm pobývat. Zbavte ho starých nepotřebných věcí, ať je vzdušný, ukliďte ho, na vhodná místa umístěte nábytek nebo doplňky ve vhodných barvách.  

Při rozmístění vhodných kusů nábytku a barev v prostoru, podpoříte jednotlivé oblasti vašeho života, které třeba v tuto chvíli neprosperují tak, jak byste chtěli. 

  1. Abyste se ve svém prostoru cítili dobře, je důležité, udržovat ho energeticky čistý. Toho docílíte například tím, že použijete vhodné bylinky, které po zapálení svým kouřem prostor očišťují. Například Šalvěj bílá má kromě čistění energie také antiseptické účinky, její kouř dokáže vyčistit bakterie ve vzduchu. Podobné je to i s kadidlem, které navíc nádherně voní. 
  1. K doplnění příjemné energie přispívají i zvuky. Ať už je to vaše oblíbená, pozitivně laděná, hudba, nebo zvuky hudebních nástrojů, které vydávají krásné vibrace, nebo třeba zvuky zvonkoher, rolniček, zvonečků… 

Uvedla jsem tu jen některé tipy, které mohou podpořit krásné prostředí u vás doma. Tyto metody a mnohem více, podrobně vysvětluji v e-kurzu KOUZELNÝ DOMOV, který můžete najít na mých stránkách.  

Pokud byste se rádi dozvěděli něco málo o základních typech vykuřovadel a jak je používat, podívejte se na můj minikurz VYKUŘOVADLA A JAK JE SPRÁVNĚ POUŽÍVAT, který je zdarma. Nyní ho chystám a během pár dní bude ke shlédnutí na Youtube. Odkaz doplním.

S veškerou péčí 

Lucie 

1 thoughts on “Ke kvalitnímu životu patří kvalitní prostředí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Náš web používá soubory cookie, pomocí kterých Vám poskytujeme lepší služby: Více informací